Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

ADLİ BİLİMLER ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİ

13 Mayıs 2024 Pazartesi - Görüntülenme: 147

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Adli Bilimler Bölümü, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kriminal Daire Başkanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Kriminal Başkanlığı ile Ankara Üniversitesi Adli Bilimler Enstitüsü iş birliği ile hazırlanan "Adli Bilimler Şenliği", Ankara Üniversitesinde gerçekleşti.  

KSBÜ Adli Bilimler Bölümü öğretim elemanları Dr. Öğr. Üyesi Harun Şener, Dr. Öğr. Üyesi Yakup Gülekçi ve Öğr. Gör Fatma Ebru Yüksek ile lisans ve lisansüstü öğrencilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen şenlikte, olay yeri incelemenin spesifik alanlarında genç adli bilimcilere atölye eğitimleri yanında uygulamalı ve interaktif etkinlikler düzenlendi. 

Şenliğe katılan öğretim elemanlarımız tarafından yapılan açıklamada, “Adli Bilimler Şenliğimize katkıda bulunan Jandarma Kriminal Başkanı Sayın Tuğgeneral Sinan Şen, Ankara Üniversitesi Adli Bilimler Enstitüsünden Sayın Prof. Dr. Nebile Dağlıoğlu ve Kriminal Daire Başkanı Sayın Tuncay Ankara'ya ve şenliğimize katılan tüm adli bilimciler ile bizlere desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ahmet Tekin’e teşekkür ederiz.” denildi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )