Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

3. BİLİM GÜNLERİ DÜZENLENDİ

22 Kasım 2022 Salı - Görüntülenme: 707

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Diş Hekimliği Fakültesi tarafından Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında 3. Bilim Günleri düzenlendi.

Programa KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yrd. ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI KUTLU OLSUN

Açılış konuşmasını yapan Dekan Prof. Dr. Çekirdekçi, Ağız ve Diş Sağlığı Haftasını kutlayarak verimli bir program geçmesini diledi.

"KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ SUNULUYOR"

Rektör Kavuncu ise, üçüncüsü düzenlenen Bilim Günleri'nin artık gelenekselleştiğini vurgulayarak, "Daha önceki Bilim Günleri gibi bugün aramızda yine çok değerli bilim insanları bulunuyor.  Bilim insanları genç diş hekimlerimiz ve öğrencilerimize tecrübelerini aktarıyor. Onlar da bu tecrübelerden faydalanarak uygulama alanlarına aktarıyorlar. Hastalarımıza büyük özen gösteriliyor. Olumlu geri dönüşler alıyoruz. Kütahya'da yetkin ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunuluyor. Biz de çağdaş, modern günümüze uygun bir eğitim sunmaya çalışıyoruz. Başarılı bir toplantı diliyorum." dedi.

Açılış konuşmalarının ardından bilim insanları tarafından gün boyu sunumlar gerçekleştirildi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )