Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

"ÖĞRENCİLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞTİRMEYİ ARZU EDİYORUZ"

02 Kasım 2022 Çarşamba - Görüntülenme: 1871

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu Gediz Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından organize edilen "Sizinleyiz" temalı kahvaltı etkinliğine katılım sağladı. Etkinlikte konuşan Rektör Prof. Dr. Kavuncu "Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeyi arzu ediyoruz." dedi.


Etkinlikte Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Gediz Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili, Gediz TSO Başkanı Vedat Öztürk ile protokol üyeleri, akademisyenler, idari personeller ve öğrenciler yer aldı.

Etkinlikte protokol üyeleri tarafından konuşmalar yapılarak, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür edildi.

Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu kahvaltı organizasyonunda yaptığı konuşmasında; Gediz'in eğitime ve üniversitesine sahip çıktığını belirterek, Gediz'de öğrencilerin herhangi bir sorunu olmadığını söyledi. Kavuncu ayrıca "140 öğrenciden 550 öğrenciye, 4 akademisyenden 13'e akademisyene çıktık. Gedizlilerin desteği ile yeni bir genişleme imkanına sahip olabilirsek daha fazla öğrenciye ev sahipliği yapabileceğimizin garantisini veriyoruz. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeyi arzu ediyoruz." şeklinde konuştu.

Etkinlik sonunda davetliler tarafından öğrenci yemekhanesi, kütüphane ve laboratuvarlar da ziyaret edildi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )