Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

KSBÜ’DE FON KAYNAKLARI VE PROJE YAZMA EĞİTİMİ

14 Ekim 2022 Cuma - Görüntülenme: 2132

“Sağlık ve Teknolojide Fon Kaynakları ve Proje Yazma Eğitimi”, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’nun açılış konuşması ile KSBÜ Teknoloji Transfer Ofisi biriminin organizasyonunda, 21 Ekim 2022 Cuma günü saat 14:15’te Tıp Fakültesi Binası Hekim Sinan Konferans Salonunda akademisyen, araştırmacı ve öğrencilerin geniş katılımı ile Fon Kaynakları ve Proje Uzmanı Esra Oflaz tarafından gerçekleştirilecek.

KSBÜ Teknoloji Transfer Ofisi biriminin organizasyonunda 21 Ekim 2022 Cuma günü saat 14:15’de “Sağlık ve Teknolojide Fon Kaynakları ve Proje Yazma Eğitimi” Tıp Fakültesi Binası Hekim Sinan Konferans Salonunda akademisyen, araştırmacı ve öğrencilerin katılımı ile Fon Kaynakları ve Proje Uzmanı Esra Oflaz tarafından gerçekleştirilecek. Lisansüstü çalışmalarını inovasyon stratejileri üzerine yoğunlaştıran Uzman Oflaz’ın Avrupa Birliği, TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansları projelerinde birçok proje yazma, yürütme, raporlama tecrübeleri bulunuyor. Daha önce Proje ve Fon Kaynakları Koordinatörü olarak Bursatto’da ve Ar-Ge merkezi yöneticisi olarak özel sektörde görevler alan Oflaz deneyimlerini KSBÜ’de akademi dünyası ile paylaşacak.

Eğitim kapsamında katılımcılara proje önerilerinin nasıl hazırlanacağı, genel proje döngüsü ve iyi örnek paylaşımları, mantıksal çerçeve yaklaşımı, ulusal ve uluslararası fon kaynakları kapsamlı olarak aktarılacak. KSBÜ Tıp Fakültesi Hekim Sinan Konferans salonu girişinde saat 14:00’ten itibaren akademisyen veya araştırmacı katılımcılar kayıt masasına bilgilerini kaydettirdikten sonra salonda yerlerini alacaklar. Programa katılanlara seminerden sonra katılım belgeleri e-postayla gönderilecek. Hedef gruplar üzerinde Ar-Ge ve Proje üretim kapasitesi açısından önemli ve sürdürülebilir katkısı olacağı ön görülen eğitimin açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu’nun yapacak. Programın yönetim ve organizasyonunda Rektör Danışmanları Doç. Dr. Cansu Özbayer, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Güven ile TTO ekibinden Dr. Öğr. Üyesi Alper Efe ve Yusuf Öz görev alıyor.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )