Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı

02 Aralık 2021 Perşembe

Üniversitelerde öğrenim görmekte olan ön lisans ve lisans öğrencilerini, projeler yoluyla araştırma yapmaya teşvik etmek amacıyla "TÜBİTAK 2209-A Üniversite öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı" çağrı duyurusu yayınlanmıştır. Çağrı detaylar ve ilgili bağlantılar aşağıdadır.

DUYURU: TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından yürütülen 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2021 yılı 2. dönem çağrısı, programda yapılan güncellemelerle birlikte başvuruya açılmıştır.

İlgili öğrenciler hazırladıkları araştırma projeleri ile 24 Kasım 2021 - 24 Aralık 2021 (17.30) tarihleri arasında BİDEB Başvuru ve İzleme Sistemi (e-bideb.tubitak.gov.tr) üzerinden programa başvuru yapabileceklerdir. Ayrıntılı bilgi için aşağıda yer alan çağrı duyurumuzu inceleyebilirsiniz. Başvuru sırasında Proje Araştırma Önerisi Belgesi, Bölüm Onay Yazısı, Transkript belgelerinin yüklenmesi zorunludur. Bu belgelerden herhangi biri eksik veya imzasız/onaysız olan adayların başvuruları ön inceleme aşamasında elenecektir. Ayrıca Proje Araştırma Önerisi dosyası hazırlarken program web sayfamızdaki güncel proje önerisi şablonunun kullanılması gerekmektedir. Taahhütname ve gerekli olması halinde Etik Kurul İzin belgesi değerlendirme süreci sonrası yürütücü öğrencilerden ayrıca talep edilecektir.

Daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )