Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

TÜM ÇALIŞANLARIMIZ ÇOK DEĞERLİ

01 Ekim 2021 Cuma - Görüntülenme: 555

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) personeli Halil Akat emekliliğe ayrıldı. Akat için veda programı düzenlendi. 

Programa Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Cem Algın ve Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, Genel Sekreter Kutlu Önal, daire başkanları ile birlikte akademik ve idari personel katıldı. 

Akat, veda programından dolayı duygulanarak şöyle konuştu: "KSBÜ'de çalıştığım için çok şanslıyım. Benim için çok değerlisiniz. Sizleri çok özleyeceğim." 

Halil Akat için başta Rektör Kavuncu olmak üzere akademik ve idari personel duygularını paylaştı. İşte o konuşmalar: 

Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu: "Halil Bey KSBÜ'nün kurulduğu günden bu yana bizimle birlikteydi. Çok çayını içtik. İlk dönemden itibaren çok ciddi nezaketiyle tanıdığımız, enerjik ve disiplinli çalışan bir arkadaşımız. Allah her devlet kurumuna böyle bir çalışma arkadaşı nasip etsin. Canlara olan sevgisi çok ayrı bir boyutta. Hafta sonları dahil buraya geliyor ve sokak hayvanlarını besliyor. Onlara çocukları gibi bakıyor. Takdire değer. Yüksek bir erdem. Seni özleyeceğiz. Her çalışanımız çok önemsiyoruz ve emekliliğe ayrılanlara üzülüyoruz. Halil Bey'in bundan sonraki yaşamı huzurlu olsun." 

Rektör Yrd. Prof. Dr. Cem Algın: "Halil Bey'i uzun zamandan beri tanıyoruz. Gerçekten emeği çok büyük. Emekliliğiniz hayırlı olsun." 

Rektör Yrd. Prof. Dr. Duygu Perçin Renders: "Bizi her zaman çok iyi karşıladı. Korumacı kişiliği de çok değerli benim için. Bizden ayrıdlığı için üzgünüz. Kalbimizdesin." 

Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Bahar Çelik: "Halil Bey bizim ağabeyimiz. Bize ağabeylik ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Sizi özleyeceğiz." 

Öğrenci İşleri Daire Başkanı Yaşar Güneş: "Halil Bey tüm canları çok seviyor. Ortak noktalarımızdan bir tanesi kuşları sevmemiz. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz." 

Tıp Fakültesi Sekreteri Sema Barutçu: "Birlikte güzel günler geçirdik. Çok değerli bizler için. Teşekkür ederiz."

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )