Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

GEDİZ’E ZİYARET

14 Nisan 2021 Çarşamba - Görüntülenme: 273

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, beraberindeki heyet ile birlikte Gediz ilçe yönetimi ve Gediz Sağlık Hizmetleri MYO’ya ziyaret gerçekleştirdi. 

KSBÜ- Rektör Kavuncu, Genel Sekreter Kutlu Önal ve daire başkanları ile birlikte Gediz Kaymakamı Hakan Alkan, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve Gediz Sağlık Hizmetleri MYO’yu ziyaret etti.

KSBÜ İLÇELERE CİDDİ KATKI SAĞLIYOR

Gediz SHMYO’nun, açılan yeni programlarla ilçeye sağlık alanında ciddi katkı sağladığını belirten ilçe yönetimi, KSBÜ ile gerçekleşen başarılı iş birliğinden bahsettiler. İlçe yönetimi yeni çalışmalar için tam destek mesajı vererek, Rektör Kavuncu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

GEDİZ’DEKİ ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARISI MUTLU ETTİ

Gediz SHMYO ziyaretinde heyeti Müdür Öğr. Gör. Sinan Darcan karşıladı. Yüksekokul öğrencileri, pandemi kurallarına dikkat edilerek devam ettirilen uygulamalı eğitim hakkındaki olumlu düşüncelerini dile getirdiler. Gerek okulda gerek hastanede uygulamalı eğitimlerini başarılı bir şekilde yerine getiren öğrenciler, bunu kısa bir teatral sunumla canlandırdılar.

BÜYÜK BİR SAĞLIK AİLESİ: KSBÜ

Toplu fotoğraflar ile, “Biz büyük bir sağlık ailesiyiz.” mesajı tekrarlandı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )