Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

“REKTÖR HOCAMIZI SEVİYORUZ”

29 Mart 2021 Pazartesi - Görüntülenme: 569

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) Hemşirelik Bölümü son sınıf öğrencimiz Emine Gemci, hazırlamış olduğu karakalem resmini Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya takdim etti. Gemci, “Öğrenciler olarak Rektör Hocamızı seviyoruz. Her konuda bize destek oluyor. Kendisinin bir resmini çizerek teşekkür etmek istedim.” dedi.

KSBÜ- Resim takdimi sonrası çalışmaları hakkında bilgi veren SBF öğrencimiz Emine Gemci, “Öğrenciler olarak Rektör Hocamızı seviyoruz. Her konuda bize destek oluyor. Kendisinin bir resmini çizerek teşekkür etmek istedim.” diye konuştu.

Resimleri nasıl çizdiğini anlatan Gemci, “Hiç eğitim almadan çizimlerimi yapıyorum ve geliştiriyorum. Resim yapmayı bir hobi olarak görüyorum ve seviyorum.” ifadelerini kullandı.

“HOCALARIMIZA HER ZAMAN ULAŞABİLİYORUZ”

KSBÜ’de üst yönetime ulaşmanın zor olmadığını ifade eden Gemci şunları söyledi: “ Gerek Vural Hoca, gerek üst yönetim, gerek hocalarımız olsun, ulaşmakta zorluk çekmiyoruz. Bunun için mutluyuz.”

UYGULAMALI EĞİTİM HAKKINDA BAHSETTİ

Okulların kısmen de olsa yüz yüze eğitime başlamasından dolayı mutlu olduğunu söyleyen Gemci, “Okulların açılmasından son derece mutluyum. Son sınıf olduğum için saha deneyimini yaşamak iyi oldu.” şeklinde konuştu.

KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Kavuncu resmini karakalem olarak çizen Emine Gemci’ye teşekkür ederek, hediyeden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )