Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

"MUTLUYUZ"

10 Mart 2021 Çarşamba - Görüntülenme: 386

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) öğrencilerimiz, uygulamalı eğitime başlayarak, "Mutluyuz." mesajını verdiler.

KSBÜ- KSBÜ'de kısmen başlayan uygulamalı eğitim ile birlikte ilçelerden öğrenci fotoğrafları gelmeye başladı. Öğrencilerimiz, yüz yüze eğitimin başlamasından dolayı, "Mutluyuz." ifadesini kullanarak, "Güzel üniversitemize tekrar kavuştuk. Uygulamalı eğitimlerimize devam ediyoruz." dediler.

Eğitim ile ilgili değerlendirmede bulunan Gediz SHMYO Müdürü Öğr. Gör. Sinan Darcan, "Öğrencilerimizle yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyuyor, onların heyecanına ortak oluyoruz. Öğrencilerimizin kullandıkları tüm alanları pandemi koşullarına uygun hale getirerek; koruyucu kıyafetleri, maske, eldiven ve dezenfektanları temin ettik. Öğrencilerimizin hemen hepsine yakını Covid-19 aşısı olmuş olarak eğitime başlamasına rağmen; maske, mesafe ve hijyen konusunda tedbiri elden bırakmıyorlar. Yeniden eğitime başlayabilmemiz konusunda yüksekokul personeli ve öğrencilerimiz için gereken tüm desteği sonuna kadar sağlayan Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu başta olmak üzere, öğrencilerimizin barınma olanakları için seferber olan Gediz Kredi Yurtları Kurumu Müdürü Sayın Figen Börek ve ekibine, yine öğrencilerimize sonuna kadar destek olan Gediz Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Dr. Halil Haner ve kıymetli personeline teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )