Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

“MİLLETİMİZE HİZMET EDİYORUZ”

03 Mart 2021 Çarşamba - Görüntülenme: 453

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, yeni göreve başlayan personellere hoş geldiniz konuşması yaptı. Rektör Kavuncu, “Sağlık Üniversitesi olarak milletimize en yüksek seviyede hizmet etmek için çalışıyoruz.” dedi.

KSBÜ- KSBÜ’ye yeni ataması gerçekleşen personeller için hoş geldiniz konuşması yapıldı. Açılış konuşmasını Genel Sekreter Kutlu Önal gerçekleştirdi. Önal, Sağlık Üniversitemiz hakkında genel bilgilendirme yaparak, yönetim kadrosunu tanıttı.

“BURADAKİ HER İŞ HEPİMİZİN İŞDİR”

Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, yeni personellerimize hayırlı olsun dileklerini ileterek, huzurlu bir iş ortamında çalışacaklarını vurguladı. Rektör Kavuncu, “Sağlık Üniversitesi olarak milletimize en yüksek seviyede hizmet etmek için çalışıyoruz.” ifadesini kullanarak, “Devletimiz bize önemli kaynaklar ayırıyor. Buradaki her iş hepimizin işidir. Görevimize dört elle sarılalım. Burada vatandaşlarımıza hizmet etmek için varız.” diye konuştu.

 KURUM KÜLTÜRÜNÜN ÖNEMİ VURGULANDI

Kurum kültürüne KSBÜ olarak ciddi özen göstermeye çalıştıklarını belirten Rektör Kavuncu, “Hem üniversitede, hem dışarıda KSBÜ’yü temsil ettiğinizi unutmayın. Biz burada vatandaşlara açık olan bir kurumuz. Davranış şekilleriniz, örnek alınacak şekilde olsun. İnsanlar sizleri örnek alsın. Konuşma şekline, hitap şekline de çok önem verin. Karşınızdaki insana her zaman hanım, bey diye hitap edin.” dedi.

“ÖĞRENCİLERİMİZ YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLADI”

1 Mart itibariyle, KSBÜ’de yüz yüze eğitimin kısmen tekrar başladığını hatırlatan Rektör Kavuncu, “Öğrencilerimizi özlemiştik. Bir kısmına kavuştuk. Uygulamalı eğitimlerimize başladık. İnşallah en yakın zamanda tüm öğrencilerimize kavuşuruz.” şeklinde konuştu. 

KÜTAHYA HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Kavuncu, Kütahya hakkında da genel bir bilgilendirme yaparak; doğal ve tarihi zenginliklerini anlattı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )