Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

"DAHA KISA ZAMANDA NORMAL BİR DÜZENE KAVUŞABİLİRİZ"

21 Ocak 2021 Perşembe - Görüntülenme: 1063

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Cem Algın ve Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi ile birlikte T.C. Sağlık Bakanlığı Kütahya İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleşen koordinasyon toplantısına katıldı. Rektör Kavuncu, vatandaşlarımızın gösterdiği özen ve dikkate bağlı olarak, "Böyle devam etmesi dahilinde, daha kısa zamanda normal bir düzene kavuşabiliriz.” dedi.

KSBÜ- Kütahya’daki sağlık hizmetleri konusunda gerçekleşen koordinasyon toplantısı sonrası açıklama yapan KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, “Pandemi döneminde, yani şu anda yeni bir aşamaya girildi. Halkımızın desteğine çok teşekkür ediyoruz. Ancak bu desteğin ve önlemlerin dikkatlice, hassasiyetle devam edebilmesi çok önemlidir. Çünkü hayatın normale dönmesi; ticari hayatın, eğitim hayatının, üniversite yaşamının vatandaşlarımızın gösterdiği özen ve dikkate bağlı. Böyle devam etmesi dahilinde, daha kısa zamanda normal bir düzene kavuşabiliriz.” şeklinde konuştu.

Toplantıda; Kütahya İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Büber ve T.C. Sağlık Bakanlığı KSBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Uzm. Dr. Sabahattin Altıntaş yer aldı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )