Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

“HEDEFLERİMİZE HEP BİRLİKTE ULAŞACAĞIZ”

05 Ocak 2021 Salı - Görüntülenme: 559

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesinde yeni yıl toplantısı gerçekleşti. Toplantıya katılan Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu yeni yılda planlanan projeler hakkında bahsederek, “Hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız.”dedi.

KSBÜ- SBF’nin düzenlediği yeni yıl toplantısına Fakülte Dekanı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, bölüm başkanları, öğretim elemanları ve idari personel katıldı.

“YENİ FİKİRLERE AÇIĞIZ”

15 yıllık eylem planı hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Kavuncu, KSBÜ’nün bölgesel kalkınma üniversitesi projesi kapsamında etkili çalışmalara devam edildiğini vurguladı. Rektör Kavuncu, “Hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız. Sizlerden geri bildirimler bekliyoruz ve gelecek yeni fikirlere açığız. Üniversite olarak çok daha iyi yerlere ulaşacağımıza inanıyorum.” İfadelerini kullandı.  

“REKTÖR HOCAMIZA SBF’YE EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

SBF Dekanı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders toplantının sonunda, “Rektör Hocamıza SBF’ye emekleri için teşekkür ederiz. Projelerin birçoğunun bizim fakültede olması bizler için sevindirici.” şeklinde konuştu.

Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Selmin Şenol ise gerçekleştirdiği teşekkür konuşmasında şunları söyledi: “Sayın Rektörümüzün dediği gibi bölgesel kalkınma yolunda çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Hedefimizi bilmeli ve o hedefe yaklaştıracak çalışmalar yapmalıyız.”

 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )