Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

"HEDEF ULUSLARARASI SAĞLIK HİZMETİ SUNMAK"

04 Ocak 2021 Pazartesi - Görüntülenme: 447

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemizde (KSBÜ) yeni başlayan memurlara, Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu tarafından başarılar dilenerek, "KSBÜ'de hedef uluslararası sağlık hizmeti sunmak." denildi.

KSBÜ- Hekim Sinan Konferans Salonunda gerçekleşen tanışma toplantısında, KSBÜ'de göreve yeni başlayan memurlara başarılar dilendi. Toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, Prof. Dr. M. Cem Algın ve Genel Sekreter Kutlu Önal ile birlikte daire başkanları, müdürler ve personeller katılım sağladı.

"DAHA İYİ BİR SAĞLIK HİZMETİ SUNMAK İSTİYORUZ"

Rektör Kavuncu gerçekleştirdiği konuşmada, başarı dileklerini ileterek KSBÜ hakkında, "Üniversitemiz misyonu ve vizyonu; evrensel olarak bilime katkı sağlamak, öğrencilere iyi bir eğitim vermek ve tematik üniversite olarak bölgeye sağlık hizmeti sunmak. Bunun dışında kabuklarımızı kırıp uluslararası sağlık hizmeti sunmak istiyoruz. Bunun için çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve insanlara daha iyi bir sağlık hizmeti sunmak istiyoruz." diye konuştu.

Rektör Yardımcıları Perçin Renders, Çekirdekçi ve Algın ile birlikte Genel Sekreter Önal da personellere başarılar dileyerek, KSBÜ'yü daha da ileriye taşımak için ekip ruhuna vurgu yaptılar.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )