Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

HİTİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ÖZTÜRK: KSBÜ’NÜN YOLU AÇIK

05 Kasım 2020 Perşembe - Görüntülenme: 1250

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’yu ziyaret etti. Kendisi Kütahyalı olan Rektör Öztürk, üniversitemizin sağlık alanında ülkemize katkılar sunacağını belirterek, “KSBÜ’nün yolu açık.” dedi.  

#KSBÜ- Kütahya Emet doğumlu Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, KSBÜ Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu’yu ziyaret etti. Ziyarette, KSBÜ Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, Prof. Dr. M. Cem Algın ve Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi ile birlikte Genel Sekreter Kutlu Önal da hazır bulundu. Ziyaret programında, KSBÜ’nün çalışma ve sosyal ortamları hakkında bilgilendirme gezisi de yapıldı. 

HİTİT ÜNİVERSİTESİ İŞ BİRLİĞİNE HAZIR

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Hitit Üniversitesi Rektörü Öztürk, “Kütahyalı bir rektör olarak, akademik camianın bir ferdi olarak; Kütahya’nın gelişimiyle, akademik gelişimiyle zaten uzaktan da olsa yakından takip ettiğimiz güzel gelişmeleri, burada yakinen Sn. Rektörümüz Vural Kavuncu eşliğinde, sağlık üniversitemizi görüyor olmamız bizi gururlandırdı. Rektör Kavuncu'nun; misyon, tecrübe ve katkılar anlamında çok şey katacağı üniversitemizin yolu açık. Üniversitemizin inşallah daha güzel haberlerle, Kütahya’ya ve bölgemize katkılar sunacağı görünüyor. Allah yolunuzu açık etsin. Allah Rektörümüzün ayağına taş değirmesin. Başarılarına, başarılar katsın. İnşallah KSBÜ’nün ismini her ortamda ülkemizi gururlandıracak şekilde; bölgemiz ve Kütahya’mızı ise hak ettiği seviyeye getirecek şekilde duyarız. Biz de Hitit Üniversitesi ailesi olarak, her zaman dayanışma ile birlikte çalışmalara, iş birliğine hazırız.” dedi. 

Rektör Kavuncu ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı Hitit Üniversitesi Rektörü Öztürk’e teşekkür etti.  

Ziyaret programı karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )