Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

‘KSBÜ BENİ ÇOK ETKİLEDİ’

01 Eylül 2020 Salı - Görüntülenme: 913

491 puanla Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Diş Hekimliği Fakültesine yerleşen Eren Yılmaz, “Üniversitenin başarılı gelişimini yakından takip ettim. KSBÜ beni çok etkiledi.” dedi. Yılmaz, KSBÜ Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi ile tanışma şansı buldu.

KSBÜ- YKS sınavlarına disiplinli bir şekilde çalıştığını vurgulayan Eren Yılmaz, geçen sene arkadaşı vesilesiyle KSBÜ’yü gezip, tanıma şansı bulduğunu belirtti. Üniversiteden çok etkilendiğini söyleyen Yılmaz, “Sağlık alanında çok etkili bir üniversite olma yolunda olduğunu görüyorum. Üniversitenin önü çok açık. Başarılı çalışmalar, başarılı hocalar var burada.” diye konuştu. 

“MODERN DİŞ HASTANESİ KÜTAHYA İÇİN BÜYÜK ŞANS”

Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti: “Diş Hekimliği Fakültesi istediğim bölümdü. Eğitimimi KSBÜ’de alacağımdan dolayı çok şanslıyım. Buradaki Diş Hekimliği Fakültesi çok kaliteli ve alanında başarı olan hocalar bulunuyor. Yakın zamanda modern bir diş hastanesi açılacak. Bu hem öğrenciler için hem Kütahya halkı için büyük şans. Bu arada bizler yani öğrenciler için Kütahya tatlı ve şirin bir şehir. Hem ekonomik hem güvenli bir şehir.”

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )