Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

‘YENİ AKADEMİK YILA HAZIRIZ’

18 Ağustos 2020 Salı - Görüntülenme: 1075

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) öğretim elemanları ve idari personel, Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu ve üst yönetim ile bir araya geldi. Gerçekleşen toplantıda yeni akademik yılda planlanan çalışmalar hakkında bahsedildi. SBF Dekanı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, “Yeni akademik yıla hazırız.” dedi.

KSBÜ- KSBÜ Tıp Fakültesinde gerçekleşen toplantıda, Rektör Kavuncu üniversitemiz tarafından son zamanlarda gerçekleşen başarılı çalışmalardan bahsederek, SBF personellerinin görüşlerini aldı. Toplantıda ayrıca yeni akademik yılda planlanan çalışmalar hakkında bahsedildi.

“ÖĞRENCİLERİMİZİ BEKLİYORUZ”

KSBÜ Rektör Yardımcısı ve SBF Dekanı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, “Yeni akademik yıla hazırız. Güçlü bir uzaktan eğitim alt yapımız var. Ama artık yüz yüze eğitim için öğrencilerimizi bekliyoruz.” diyerek, yaz dönemi yoğun çalışma temposu içinde olan tüm personellere teşekkür etti.

Toplantıya Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Cem Algın, Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi ve Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, Genel Sekreter Kutlu Önal ile birlikte SBF öğretim elemanları ve idari personel katıldı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )