Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

ACİL SERVİS STAJINDA YILIN EN BAŞARILI İNTERN DOKTORUMUZ BELİRLENDİ

29 Temmuz 2020 Çarşamba - Görüntülenme: 1373

Acil Tıp Uzmanları Derneği’nin (ATUDER) 2007’den beri geleneksel olarak her tıp fakültesi için düzenlediği “Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor” ödülüne, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Tıp Fakültesinden Dr. Feyzi Yunus Arslan layık görüldü. 

Kovid- 19 pandemisi koşullarına uygun olarak KSBÜ Rektörlük fuaye alanında düzenlenen törende, Dr. Arslan’a plaketini ve başarı belgesini Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cem Algın ve Acil Tıp Anabilim Dalı (AD) Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Emine Kadıoğlu takdim etti.  

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Acil Tıp AD'den Dr. Öğr. Üyesi Murtaza Kaya ve Dr. Öğr. Üyesi Harun Yıldırım, “Amacımız mezun olan tıp öğrencilerine acil servisi sevdirmek ve acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek. Aynı zamanda tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek. Her yıl KSBÜ’den çalışkan bir öğrencimizi belirliyoruz. Genç doktorumuzu tebrik eder, kendisine bundan sonraki meslek hayatında başarılar dileriz.” şeklinde konuştular.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )