Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

KUTSO’YA GERMİYAN KAMPÜSÜ PROJESİ HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

17 Haziran 2020 Çarşamba - Görüntülenme: 1247

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) üyelerine üniversitenin yeni yerleşim alanı olan Germiyan Kampüsünün genel vaziyet planı hakkında bilgi verdi. KUTSO Başkanı Özotraç, yerleşkenin Kütahya’ya büyük değer katacağını belirtti.

KSBÜ- KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral ve Yönetim Kurulu Üyesi M. Selman Hatipoğlu; KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette, KSBÜ’ye devredilen Germiyan Yerleşkesinin genel vaziyet planı hakkında, Rektör Kavuncu tarafından bilgi verildi.

“BU KAMPÜS KÜTAHYA’YA BÜYÜK DEĞER KATACAK”

KUTSO Başkanı Özotraç, genel vaziyet planı tanıtımı hakkında, “Kütahya’ya gelen sanayiciler, iki şeye bakıyor. Bir eğitim, iki sağlık. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinin yeni yerleşim yeri bunları karşılıyor. Bu kampüs Kütahya’ya büyük değer katacak. Görmüş olduğumuz genel vaziyet planı, buranın içi dolu bir kampüs olacağını ve kampüs çalışmalarının başladığını gösteriyor. Rektör Hocamızı kutlarız.” diye konuştu.

“REKTÖR KAVUNCU ÇALIŞMALARI İLE KÜTAHYA’YA DEĞER KATIYOR”

KUTSO Meclis Başkanı Güral ise Rektör Kavuncu’ya yeni yerleşkenin sunumu için teşekkür ederek,” Prof. Dr. Vural Kavuncu çalışmaları ile Kütahya’ya değer katıyor. Yeni kampüsümüz Kütahya’ya hayırlı olsun.” dedi.  

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )