Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

REKTÖR’DEN DERS SÜRPRİZİ

20 Mayıs 2020 Çarşamba - Görüntülenme: 1557

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) Öğr. Gör. Şenay Özer’in Yaşlılık ve Rehabilitasyon dersine uzaktan katılarak, eşlik etti. Öğr. Gör. Özer ve öğrenciler bu durum karşısında mutluluklarını dile getirdiler.

KSBÜ- Üniversitemiz tarafından oluşturulan uzaktan eğitim sistemi başarıyla uygulanmaya devam ediyor. KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Simav SHMYO Yaşlı Bakım Programı Öğr. Gör. Şenay Özer’in sınıfına sürpriz yaparak, derse katıldı.

“ÖĞRENCİLER HEM ÇOK ŞAŞIRDI HEM DE ÇOK SEVİNDİLER”

Yaşlı Bakım Programı kapsamında Yaşlılık ve Rehabilitasyon eğitimini veren Öğr. Gör. Şenay Özer, Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu’nun katılımı ile ilgili sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı: “Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu bugün Yaşlı Bakımı Programı öğrencilerim ile işlenecek olan Yaşlılık ve Rehabilitasyon konulu dersimize eşlik etti. Katılımı öğrencilerim için büyük sürpriz oldu. Öğrencilerimin haberleri yoktu. Hem çok şaşırdılar, hem de çok sevindiler. Sayın Rektörüm bünyesinde bulunan tüm personeline ve öğrencilerine karşı her zaman çok candan ve içten davranır. Bizlere karşı duymuş olduğu sevgiyi bizler hissediyoruz. Önemsenmek, değer görmek çok güzel. Hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Katılımı öğrencilerimi ve beni çok mutlu etti. Hocamın anlatmış olduğu konu içeriği ise hem mesleki anlamda hem de konunun güncel olması anlamında öğrencilerim açısından çok verimliydi. Rektörümüze çok teşekkür ederim.”

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )