Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

HER HEDEF BİR HAYAL İLE BAŞLAR

03 Şubat 2020 Pazartesi - Görüntülenme: 1508

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Kütahya Sosyal Bilimler Lisesinin (SBL) dönem açılışı programına katılarak, dijital çağın olanaklarından bahsedip, "Her hedef bir hayal ile başlar." sözünden bahsetti.

#KSBÜ- Aysel- Selahattin Erkasap SBL Konferans Salonunda gerçekleşen dönem açılışı programında KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu okulun öğrenci ve öğretmenlerine konuşma yaptı. Kavuncu yaptığı konuşmada, "Her hedef bir hayal ile başlar." sözünü vurgulayarak, dijital çağın öneminden bahsetti. Kendi çocukluğu ve gençliğindeki teknolojiden bahseden Kavuncu, teknolojinin çok hızlı geliştiğini ifade ederek, "Çocukluğumuzda hayal gibi gelen çoğu şey gerçekleşti. O yüzden her şey hayal ederek başlar. Hayal edin ve hayal ettiklerinizi gerçekleştirmeye çalışın. Ülkemizin öğrencileri zeki. Her türlü sürprize açık olun. Siz teknolojiyi daha da ileriye taşıyacaksınız." dedi.

Rektör Kavuncu konuşmasından sonra öğrencilerin sorularını cevaplayarak, program son bulmadan önce okulun öğrencileri ve öğretmenlerini KSBÜ'ye davet etti.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )