Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

10 Ocak 2020 Cuma - Görüntülenme: 1743

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kütahya’da bulunan bir alışveriş merkezinde kutlandı. Kutlama törenine Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu da katılım sağladı. Törende protokol üyeleri, profesyonel fotoğraf makineleri ile gazetecilerin fotoğraflarını çektiler.

KSBÜ- Kütahya protokolünün katılım sağladığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama töreni Kütahya’da bulunan bir alışveriş merkezinde düzenlendi. Törende açılış konuşmasını Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam yaptı. Sağlam, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti olarak 40’ıncı yıllarını büyük bir gururla kutladıklarını belirterek, yerel basının öneminden bahsetti.

Törende gazetecilere, protokol üyeleri tarafından emeklerinden dolayı teşekkür edilerek, plaket takdim edildi.

Plaket takdiminden sonra Kütahya Gazeteciler Cemiyeti için özel hazırlanan pasta kesildi. Ardından basın emekçileri tarafından çekilen fotoğraflar ve yerel gazetelerin seçmiş oldukları sayfalar sergi halinde görücüye çıktı. Gazeteciler, gazetelerin önünde protokol üyeleri ile birlikte poz verdiler.

Kutlama töreni renkli görüntülere sahne oldu. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz gazetesi “Kütahya Sağlık” Rektör Hocamız Prof. Dr. Vural Kavuncu tarafından protokole takdim edilerek, kameralara poz verildi. Kütahya Sağlık gazetesine emek verenlere teşekkür edildi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )