Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

KSBÜ’DEN ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

22 Kasım 2019 Cuma - Görüntülenme: 761

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, heyetiyle birlikte Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti.

#KSBÜ (#İstanbul)- Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşkede gerçekleşen ziyarete Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu ile birlikte Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Cem Algın, Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Adli Tıp Bölümü Prof. Dr. Hüdaverdi Küçüker ve KUYAM ekibinden Dr Öğr. Üyesi Meliha Koldemir Gündüz, Dr. Öğr. Üyesi Derya Berikten ve Dr. Öğr. Üyesi Harun Şener katıldı. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın heyetinde ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk, Rektör Danışmanı Halide İncekara ve Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Kaan Yılancıoğlu yer aldı.

BAĞIMLILIK VE ADLİ BİLİMLER ENSTİTÜSÜ İLE İLGİLİ BİLGİ VERİLDİ

Dr. Öğr. Üyesi Kaan Yılancıoğlu, Türkiye’de ilk kez kurulan ve Üsküdar Üniversitesi bünyesinde bulunan Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Yılancıoğlu, gerçekleştirdikleri çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

TARHAN: “BİZİM ÇİNİLERİMİZ DE KİTAPLARIMIZ”

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a ve Rektör Danışmanı Halide İncekara’ya çini vazo hediye etti. Kavuncu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk’a da hediye taktimin de bulundu.  Hediyeler için teşekkür eden Tarhan, Kavuncu ve beraberindeki heyete kitaplarını hediye etti. Tarhan, “Bizim çinilerimiz de kitaplarımız” dedi. Hatıra fotoğrafı çekimi ardından Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Kaan Yılancıoğlu, Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsünü gezdirerek adli bilimler eğitimi ile ilgili bilgi verdi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )