Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

REKTÖRÜMÜZ LİSELERİ ZİYARET ETTİ

15 Kasım 2019 Cuma - Görüntülenme: 719

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu Kütahya’daki liseleri ziyaret etti.

#KSBÜ- Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. "Ülkemize ve memleketimize kazandırılacak evlatlarımız için gururluyuz." dedi.

"ÜLKEMİZE VE MEMLEKETİMİZE KAZANDIRILACAK EVLATLARIMIZ İÇİN GURURLUYUZ"

Rektör Kavuncu lise ziyaretlerinde yaptığı açıklamada, “Meslek liselerimizde fabrikada çalışacak eleman yerine girişimci ve üretken bireyler yetiştiriliyor olmasını görmekten mutlu olduk. Tenis kortu, golf sahaları ve tırmanma duvarı gibi alışılagelmişin dışında farklı olanaklar ile eğitime katkı sağlayan bu okullarımızın gelişmiş ülkelerdeki meslek okullarının seviyesinde eğitim verme prensibiyle hareket ettiklerini gözlemledik. Bunlar bizi mutlu etti. Ülkemize ve memleketimize kazandırılacak evlatlarımız için gururluyuz.” diye konuştu.

Rektörümüzün rahmetli babası Salih Kavuncu'nun da 1953 yılında Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu olması nedeniyle Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya babasının okul diploması ve fotoğrafı hediye edildi. Bu durum duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )