Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

AKADEMİ LOUNGE HİZMETE AÇILDI

25 Ekim 2019 Cuma - Görüntülenme: 1134

AKADEMİ LOUNGE HİZMETE AÇILDI

Üniversitemiz Tıp Fakültesi binasında akademisyenlerin hem dinlenebileceği hem de çalışmalarını sürdürebilecekleri “Akademi Lounge” isimli salon hizmete açıldı. Salonun şık konsepti öğretim elemanları tarafından tam not aldı.

Akademi Lounge hakkında akademisyenlerimiz görüşlerini bildirdiler. O görüşlerden bazıları;

Dr. Öğr. Üyesi Emine Kadıoğlu (Tıp Fakültesi, Dahili Tıp Bilimleri): Harika bir ortam. Bu salonda hem dinlenebiliyorsunuz hem de çalışmalarınızı devam ettirebiliyorsunuz. Balkon manzarası da çok hoşuma gitti.

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Tekşen (Tıp Fakültesi, Dahili Tıp Bilimleri): Tıp Fakültemiz 2 katta açılan ‘Akademik Lounge’ öğretim üyelerimize rahat, sıcak ve samimi bir ortam sağlıyor. Düşünce ve görüşleri paylaşma, dinleme ve sohbet etme için çok güzel bir ortam. Tüm öğretim üyelerimizi bekliyoruz.

Dr. Öğr. Üyesi Ufuk Çorumlu (Tıp Fakültesi, Anatomi AD): Tıp Fakültesi binasında öğretim üyelerinin kullanımı için hizmete sokulan “Akademi Lounge” salonunu sıklıkla kullanıyorum. Öğle aralarında diğer akademisyenler ile sohbet etmek amacıyla burada toplanıyoruz. Her alanı öğretim üyelerinin konforu ve ihtiyaçları düşünülerek planlanmış. Bunun dışında araştırmalarımı burada sürdürebiliyorum. Bu da ayrı bir mutluluk kaynağı.

Arş. Gör. Dr. Gözde Bolu ve Arş. Gör. Dr. Melike Tellioğlu: Akademi Lounge modern konseptiyle öğretim üyelerine hitap eden güzel bir alan oldu. Diğer öğretim elemanlarıyla bilgi ve fikir alışverişi de yapabildiğimiz bu bölüm için Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya teşekkür ederiz.

Uzm. Dr. Mehmet Ö. (Anatomi AD): Akademi Lounge; çay, kahve ve kurabiyeleri ile bizlere rahat ve sıcak bir ortam sunmaktadır. Daha ne olsun. Yapanların eline, kalbine sağlık.

 

 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )