Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

GEDİZ'İ TANIMADAN MEZUN OLUNMAYACAK

21 Ekim 2019 Pazartesi - Görüntülenme: 490

KSBÜ öğrencilerimiz "Sosyokültürel Etkinlikler" dersi çerçevesinde Murat Dağı'nda Termal Kayak Merkezi'ni, yaylaları ve kaplıcalarını gezdiler. Geri dönüşte ise Gençlik Kültür Merkezi Kütüphanesi'ne uğradılar.

KSBÜ- Gediz gezisinde rehberliği Gençlik ve Kültür Merkezi Müdürü Kenan Ayaydın yaptı. Öğrenciler Gençlik Kültür Merkezi önünde SKS Daire Başkanı Öğr. Gör. Sinan Darcan ile birlikte Barış Pınarı Harekatı'nda üstün başarı gösteren Mehmetçiğimize asker selamı vererek, destek oldular. Gediz gezisini fotoğraflayıp, ölümsüzleşmesini sağlayan ise Öğr. Gör. Emirhan Bozoğlan oldu. Öğrenciler böylelikle Kütahyamızın güzelliklerini tanıyarak, bu dersi geçmek için adım atmış oluyorlar.

"KÜTAHYA'YA GELİRKEN BÖYLE GÜZEL YERLERİ GÖRECEĞİMİZİ TAHMİN ETMİYORDUK. AİLELERİMİZİ DE GETİRECEĞİZ"

Öğrenciler bu geziden dolayı, çok memnun kaldıklarını ifade ederek, "Sağlık Üniversitemizin böyle bir düşünce içinde olması bizi çok memnun etti. Normalde şehir içinde bir kaç cadde ve kafe dışında bir yere gitme imkanı bulamazken, daha doğrusu bunu hiç düşünmemişken üniversitemiz bizlere hem imkan sağlıyor, hem de bir ders olarak bunu bize sunuyor. İtiraf etmemiz gerekirse Kütahya'ya gelirken hiç böyle yerleri göreceğimizi beklemiyorduk. Ailelerimizi de buralara getireceğiz. Mezun olduktan sonra da buralara gelmek isteriz kesinlikle." diye konuştular. Bu arada #KSBÜ ailesi olarak katkılarından dolayı Gediz İlçe Bld. Başkanı Muharrem Akçadurak'a teşekkürlerimizi sunarız.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )