Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

Gediz Shmyo’da Mezuniyet Heyecanı

15 Mayıs 2019 Çarşamba - Görüntülenme: 1120

Üniversitemize bağlı Gediz SHMYO ilk mezunlarını verdi. Törene katılan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, mezun öğrencilerimizi tebrik ederek, gelecek hayatlarında başarılar diledi.

KSBÜ (Gediz)- Üniversitemize bağlı Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ilk mezunlarını verdi. Mezuniyet törenine Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve diğer protokol üyeleri katılım sağladı. Törende konuşan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Çekirdekçi şunları söyledi: ‘’KSBÜ Gediz SHMYO olarak ilk mezunlarımızı büyük bir heyecan içerisinde veriyoruz. Burada sizinle birlikte bu heyecanı paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sizleri tebrik ederek, gelecek hayatlarınızda başarılar diliyorum.’’

Gediz Belediye Başkanı Akçadurak da mezun öğrencileri tebrik ederek, başarılar diledi. Akçadurak öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafları da çekildi. Törende konuşan Gediz SHMYO Müdürü Sinan Darcan ise,  ‘’Bizler öğrencilerimizi mezun etmeyi bir ayrılık hikayesi olarak görmüyoruz. Üniversitemizin kapıları bir ömür boyu mezunlarımıza açık kalacaktır. Unutmayın, bizler için en büyük ödül, mezunlarımızın başarıları ve mutluluğudur.’’ diye konuştu.

Mezuniyet töreninde bol bol hatıra fotoğrafları çekildi. Tören geleneksel kep atma merasimi ile sonra erdi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )