Teset

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

Renkli Kafeteryamız Hizmete Açıldı

25 Eylül 2019 Çarşamba - Görüntülenme: 1362

KSBÜ- Üniversitemiz Tıp Fakültesi binası giriş katına öğrencilerimiz için rengarenk tasarımıyla, ev yapımı ürünlerin satışa sunulduğu kafeterya ile ders çalışabilecekleri ortam hizmete açıldı. 

Sunulan bu hizmet hakkında öğrencilerimiz görüşlerini bildirdiler. 

İşte o görüşlerden bazıları.

Ayşenur, AKKAYA: Fakülteye girdiğiniz anda kahve kokularının daveti burnunuza geliyor. O sıcaklığı ve samimiyeti daha girer girmez hissediyorsunuz. Sadece kahve değil tabii ki başka seçenekler de var. Kafeteryanın konsepti, renk uyumu, arkadan gelen kısık ama huzur veren fon müzikleri, çalışanların güler yüzlülüğü ve başınızı yukarı kaldırdığınızda farkında olmadan küçük bir renk cümbüşüyle karşılaşacaksınız. Kendisiyle veya arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyenler çok şirin bir yer. Bu hizmeti bizlere sunan Rektör Hocamız Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya çok teşekkür ederiz. 

Simge, KÜÇÜK: Tıp Fakültesinde yeni açılmış olan Cafe, ders aralarında insanın kaçıp geleceği bir mekan olmuş. Masaların ve sandalyelerin uyumu, ortamın sıcaklığı insanı daha çok cezbediyor. Başınızı havaya kaldırdığınız zaman renkli şemsiyelerin gökyüzüyle birleşmesi ayrı bir hava katmış. Sınıftan cafeye, Bi'kahve…

Ahmet, BALABAN: Kafeteryanın tasarımı çok hoşuma gitti. Çalışanları da çok ilgili. Hizmetten dolayı Rektör Hocamıza çok teşekkür ederiz.  

Şükriye, İLETMİŞ: Çok sıcak bir ortam çalışanlar çok sıcakkanlı ve yardımsever. Kendimi rahat hissettiğim bir alan.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )